Кір – серйозна загроза

Що таке кір?
Кір – це гостре інфекційне заразне захворювання, яке викликається вірусом. Протягом багатьох століть через високу смертність кір вважалася одним з найнебезпечніших захворювань дитячого віку. І якщо раніше кір вважалася дитячою хворобою, то сьогодні вона частіше вражає дорослих. У ХХI столітті на частку дорослих припадає понад 80% нововиявлених хворих на кір. Це ті люди, яких хвороба обійшла в дитинстві та не дозволила виробити до неї пожиттєвий імунітет.

Передача інфекції
Кір є однією з найбільш заразних хвороб в світі. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні або будь-якому тісному контакті з хворим. Як тільки у людини з’являються перші ознаки вірусу – вона вже поширює інфекцію. Інкубаційний період триває від 7 до 17 днів.

Ознаки та симптоми
Першою ознакою кору зазвичай є значне підвищення температури, іноді до 40,5 °С, яке настає приблизно через 10-12 днів після впливу вірусу і триває від 4 до 7 днів. На цій початковій стадії можуть з’являтися нежить, сухий кашель, почервоніння очей та сльозотеча, світлобоязнь, а також дрібні білі плями на внутрішній поверхні щік. Через кілька днів з’являється висип, зазвичай на обличчі та верхній частині шиї. Приблизно через 3 дні висип поширюється по тілу і, в кінцевому підсумку, з’являється на руках і ногах. Він тримається 5-6 днів та потім зникає. В середньому, висип виступає через 14 днів (від 7 до 18 днів) після впливу вірусу.

Якщо хвороба проходить без ускладнень, то вже до тижня часу хворому має стати краще. Тоді у людини нормалізується температура, проходять кашель і нежить, а верхній шар шкіри, на якій був висип, починає відлущуватися.

Ускладнення. Кір небезпечніше, ніж здається
Цей вірус небезпечний тим, що ускладнення після хвороби можуть бути не менш небезпечними, ніж сама хвороба. Саме через них люди часто потрапляють до лікарні. Інфекція сильно знижує імунітет, і організм стає чутливим до будь-якої бактеріальної інфекції.

Ускладнення можуть торкнутися і дихальної системи – пневмонія, бронхіт. Також після перенесення вірусу може виникнути запалення середнього вуха, часто це трапляється у маленьких дітей.

Кір завдає впливу і на нервову систему, в деяких випадках може привести до енцефаліту (запалення головного мозку).

Лікування
На жаль, хвороба не лікується, лікуються симптоми кору. Лікування спрямоване на боротьбу з симптомами та підвищення імунітету. Хворому дають засоби від температури, мікстури і таблетки від кашлю, призначають полоскання горла, краплі від нежиті та антигістамінні препарати.

Важкі ускладнення кору можна зменшити при підтримуючому лікуванні, яке забезпечує гарне харчування, належне надходження рідини. Для лікування очних і вушних інфекцій та пневмонії призначають антибіотики, у важких випадках використовуються кортикостероїди.

Всі діти, яким поставлений діагноз кору, повинні отримати 2 дози добавки вітаміну А з інтервалом в 24 години. Це лікування дозволяє відновити низькі рівні вмісту вітаміну А, які спостерігаються під час кору навіть серед дітей, які отримують належне харчування, і може допомогти запобігти ураження очей та сліпоти. До того ж, як показує практика, добавки вітаміну А сприяють зменшенню числа випадків смерті від кору.

Профілактика
Людина, яка перехворіла на кір, зберігає стійкість до даної інфекції на все життя. Рецидиви спостерігаються досить рідко. Діти до півроку, що знаходяться на вигодовуванні грудним молоком, можуть захворіти на кір дуже рідко.

Як переконують медики, найбільш дієвим захистом від кору є вакцинація, яка робиться в два етапи: в 12 місяців і 6 років. Сформований імунітет захищає від кору чи, в разі зараження, допомагає перенести хворобу в легкій формі та без ускладнень. До слова, важливо пам’ятати, що, як і будь-яка вакцина, щеплення від кору не гарантує 100% захисту від вірусу. Однак в разі зараження, зроблене щеплення допоможе перенести хворобу в легшій формі.

За оцінками, в 2017 році від кору померло 110 000 чоловік, більшість з яких діти у віці до п’яти років, незважаючи на наявність безпечної та ефективної вакцини від цього захворювання.

Пробіотики Ветом при кору
Дуже часто хвороба супроводжується ускладненнями. Вони лікуються антибіотиками, які знищують все бактерії; про це говорить сама назва («анти біо» – проти життя). Для антибіотиків усі без винятку мікроорганізми – агресори.

Відкриті та культивовані в наукомісті Кольцово бактеріальні штами Bacillus subtilis і Bacillus amyloliquefaciens в якості біологічно активних речовин – пробіотиків надзвичайно стійкі та активно витісняють безліч небезпечних мікроорганізмів з тонкого і товстого кишківника. У кишківник, де вони діють протягом місяця, вони потрапляють тільки через шлунок, проходячи його агресивне середовище.

Пробіотичні бактерії у складі Ветому представляють собою своєрідний «біореактор», що виробляє ферменти, амінокислоти, вітаміни і бактеріоцини, які також, як і антибіотики, нейтралізують хвороботворні мікроорганізми. Однак при цьому не виникає ні звикання до них, ні побічних дій, типових при застосуванні хімічних антибіотиків. Навпаки, вони здатні очистити стінки кишківника, відновити біологічний баланс кишкової мікрофлори та стимулювати всю імунну систему. Ветом 1.1 здатний, крім того, активізувати виробництво інтерферону.

Використовуючи Ветом в поєднанні з іншими засобами, ви отримуєте більш високий оздоровчий ефект, скорочується в 1,5 – 2 рази термін одужання, а хвороба протікає в легшій формі та без ускладнень. Ветом практично не має протипоказань (за винятком виразкової хвороби шлунка в період загострення, алергії на сінну паличку), безпечний в застосуванні, не чинить побічної дії і не викликає ускладнень. Препарат зручний в обігу: дозування не вимагає високої точності, має приємний солодкий смак, тривалий термін зберігання навіть після відкриття упаковки, не вимагає особливих умов зберігання.

Відгуки пацієнтів, які застосовують пробіотики при кору
«…В цьому році (2018 – прим. ред) в Україні кір розбушувалася як ніколи. Зачепило багатьох: і щеплених, і не щеплених, і дорослих, і дітей. Не пройшла вона повз і моїх дітей. Спочатку захворіла старша дочка, а потім і молодша. Відразу й не зрозуміли, що це кір. Почалася як звичайна застуда, але через три дні все стало зрозуміло. Давали Ветом 1 в порошку. Скажу, що мої діти не щеплені, так як через погану реакцію на вакцину, довелося відмовитися від вакцинації. За логікою речей вони повинні були перехворіти важче, ніж щеплені. Але аналізуючи ситуацію, можу сказати, що перехворіли легше, ніж багато хто з знайомих щеплених дітей, які потрапили в лікарню, а потім ще довго лікували наслідки. Відновлювальний період у моїх дівчаток тривав десь тиждень. Я знаю, що це дуже швидкий термін, і все завдяки Ветому, який налаштовує імунітет на швидке та легке відновлення.

Розповім ще один випадок, який стався з дитиною моєї знайомої. Вона теж захворіла на кір. Перебіг хвороби йшов своєю чергою і коли, здавалося б, вона вже мала йти на спад, почала дуже часто підвищуватися температура до 40 °С. Я їй порадила робити мікроклізми з рідкого Ветому. Робили вони через кожну годину. Всього їх було штук 10. Через добу температура нормалізувалася і дитина одужала. Відновлювальний період тривав десь тиждень. Завдяки Ветому, малюк не потрапив до лікарні та вилікувався без антибіотиків.

Дуже дякую творцям Ветом! Він дійсно дуже допомагає…»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top