З 2009 року в місті Харкові та Харківській області наш магазин є офіційним представництвом Торгового Дому «Кольцово» (м.Херсон) – ексклюзивного постачальника пробіотиків Ветом в Україні від виробника ТОВ НВФ «Дослідницький центр» (Наукоград Кольцово, Новосибірськ).

Попит на препарати серії Ветом і уявна «простота» їх складу привели до появи підробок цієї продукції на ринку та продажу її за заниженими цінами недобросовісними постачальниками.

Купуючи пробіотики Ветом, будь ласка, зверніть увагу на наявність фірмового логотипу виробника на упаковці.


Всі препарати серії Ветом в Україні повинні містити фірмову голограму з реквізитами Торгового Дому «Кольцово», що підтверджує, куплений вами товар доставлений безпосередньо від виробника та належної якості.З 01 грудня 2016 року банки 500 г випускаються прозорі та безбарвні, а капсули можуть бути як прозорі, так і білі.

Будьте уважні та обережні.

Ми завжди відкриті до питань та побажаннь. І намагаємося, через спеціальні програми та акції, зробити Ветом достуним для кожного покупця. Регулярно відвідуючи наш сайт ви дізнаєтеся про нові продукти, сучасні технології в сфері зміцнення імунітету і здоров’я шлунково-кишкового тракту, зможете поділитися своєю думкою та досвідом. Приєднуйтесь.

Здоров’я вам і вашим близьким.

З повагою,
команда vetom.kh.ua

Офіційний сайт Торгового Дому «Кольцово» (м. Херсон) – http://www.vetom.com.ua/
Офіційний сайт виробника ТОВ НВФ «Дослідницький центр» – https://vetom.ru/

Scroll to top